Možnosti nakládky

Nakládku si zajistíte svépomocí. V domluvený čas budete mít odpad připravený k nakládce do naší dodávky. Vykládku ve sběrném dvoře zajistíme my.

Nakládka s asistencí našeho řidiče. S nakládkou třeba gauče nebo lednice Vám pomůže náš řidič. Vykládku ve sběrném dvoře zajistíme my.

Nakládku kompletně zajistí naši pracovníci. Ať už se jedná o odvoz pouze jednoho kusu jako třeba postele nebo skříně nebo kompletní vyklízení. Vykládku ve sběrném dvoře zajistíme my.

Poplatek za likvidaci

Uložení odpadu do sběrného dvora je pro občany Prahy zdarma. My jako firma za uložení odpadu musíme platit poplatek za likvidaci. Pokud chcete zaplatit pouze za námi nabízené služby a poplatek za likvidaci neplatit, je v tomto případě nutná vaše přítomnost ve sběrném dvoře, kde musíte předložit svůj OP s trvalým bydlištěm v Praze.

V případě, že nemáte trvalé bydliště v praze nebo nechcete ztrácet čas s tím, abyste s námi jeli do sběrného dvora kvůli předložení OP, tak do cenové kalkulace zahrneme poplatek za likvidaci. Nejčastěji u odvozů 1-2 ks nábytku tento poplatek činí 300 Kč (např. gauč, válenda, skříň, postel, atp.)
U odvozu elektrospotřebičů se poplatek za likvidaci neplatí. Uložení elektrospotřebičů ve sběrném dvoře je zdarma

Jak odvoz objednat?

1

Zavolejte nám nebo vyplňte nezávaznou poptávku

728 524 974 nezávazná kalkulace

2

Sdělte nám co nejvíce informací, abychom mohli spočítat cenu co nejpřesněji

  • co budeme odvážet (druh a množství odpadu - můžete si připravit i fotky)
  • jak bude zajištěna nakládka (svépomocí, s asistencí řidiče, zajistíme my)
  • dostupnost nakládky (patro, jestli je k dispozici výtah, sklep, garáž, apod.)

3

Domluvíme termín a dvouhodinové časové rozmezí odvozu